Bioenergoterapeuta Warszawa

Social Media :

Lecz naturalnie

Bioenergoterapeuta

Pomagam w walce ze schorzeniami

Priorytetem w moim życiu jest pomoc ludziom w odzyskaniu zdrowia i radości życia, bez bólu, chorób i cierpienia w myśl zasady – lecz naturalnie.

W trakcie mojej 26 letniej praktyki nie brakuje przykładów ludzi, którzy powrócili do zdrowia wbrew diagnozom medycyny tradycyjnej.

Moja wiedza jest doceniana

Ekspert w radio i telewizji

lecz naturalnie

Prawidłowy przepływ energii

Bioenergoterapia pomaga!

Pamiętaj, medycyna tradycyjna jest na pierwszym miejscu, lecz jeżeli chcesz poprawić, wspomóc skuteczność leczenia, bioenergoterapia pomoże ci w tym.

Moi klienci próbowali:

Pomagam:

Niestety, często podłoże danego dyskomfortu wcale nie leży w samym ciele, ale w nieuporządkowanej energii. Wbrew pozorom duchowy wymiar świata jest równie istotny, co fizyczny, dlatego dobrze jest postawić na pomoc specjalisty, jakim jest bioenergoterapeuta.

Prawidłowy przepływ energii jest zbawienny dla poprawnego funkcjonowania organizmu.

Sławomir Szkudlarek

Dyplomowany Bioenergoterapeuta

Medycyna niekonwencjonalna pozwoli ci żyć pełnią życia! Przeprowadzę z tobą wywiad i stwierdzę czy metody które praktykuję, będą w stanie ci pomóc.

Jeżeli tak umówimy się na wizytę w moim gabinecie.

Jeżeli poczujesz ulgę, będziemy pracować nad tym abyś w pełni odzyskał siłę, radość, spokojny sen i ulgę.

Opinie

Poznaj opinie moich klientów

Moi klienci doceniają pomoc, jaką im niosę. Ocena moich działań w Google jest doskonała (5 gwiazdek), a to już ponad 90 opinii, które ludzie zostawili po tym, jak udało mi się im pomóc.

zipm en
zipm en
2024-02-12
Sławomir Szkudlarek to niezwykły bioenergoterapeuta, który otwiera drzwi do uzdrawiającej mocy energii życiowej. Jego holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu uwzględnia nie tylko fizyczne, ale także emocjonalne i energetyczne aspekty. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i wrażliwości potrafi dotrzeć do głębokich przyczyn problemów zdrowotnych, wspierając klientów w procesie samoleczenia i regeneracji. Sławomir jest nie tylko utalentowanym terapeutą, ale także empatycznym doradcą, który zawsze służy pomocą i wsparciem. Polecam jego usługi każdemu, kto poszukuje holistycznego podejścia do zdrowia i chce odzyskać harmonię w ciele, umyśle i duszy.
Klementyna Stefaniak
Klementyna Stefaniak
2024-02-10
Holistyczne podejście do zdrowia, oparte na naturalnych metodach leczenia, przyniosło mi znaczne korzyści. Profesjonalizm pracowników oraz indywidualne podejście do mnie sprawiły, że czułam się w pełni zrozumiana i otoczona wsparciem. Rzetelne podejście do analizy moich problemów zdrowotnych zdecydowanie wyróżnia ten gabinet. Polecam go każdemu, kto poszukuje kompleksowej opieki zdrowotnej.
Kamil Nowak
Kamil Nowak
2024-02-08
Polecam to miejsce, znają się na swojej pracy
Staas Szymanski
Staas Szymanski
2024-02-03
Bolał mnie strasznie kręgosłupa. Praca Pana Sławka bardzo porządna i skuteczna. Mniej mnie z każdą wizyta boli. Serdecznie polecam
Angelika s
Angelika s
2024-01-25
Pan Slawek to cudowna osoba. Polecam z calego serca!
Paweł Woś
Paweł Woś
2024-01-23
Naturoterapia rewelacyjna! Harmonia z naturą, głęboka relaksacja. Kompetentny terapeuta, atmosfera sprzyjająca regeneracji. Gorąco polecam! 🌿✨
Sam Nw co
Sam Nw co
2024-01-23
Pan Sławek bardzo pomógł! Polecam
Łukasz Piecha
Łukasz Piecha
2023-12-08
Pan Sławek realnie mi pomógł. Widzę pozytywne zmiany w swoim życiu i to dla mnie najlepsze świadectwo skuteczności pracy p. Sławka :)
Agata Lisiecka
Agata Lisiecka
2023-10-31
Warto skorzystać, poprawę widać już na początku, a potem jest jeszcze lepiej. Polecam!
Bioenergoterapeuta Warszawa