Medycyna niekonwencjonalna, alternatywna w Łodzi

Medycyna niekonwencjonalna, alternatywna w Łodzi

Bioenergoterapia to jeden ze sposobów niekonwencjonalnego leczenia. W metodzie tej najważniejszy jest proces oddziaływania bioenergoterapeuty, jego naturalną energią, na pacjenta. Skuteczność terapii zależy od zastosowania opracowanej techniki. Bioenergoterapia funkcjonuje z powodzeniem w wielu narodowych systemach leczenia, chociaż cały czas nie jest uznawana przez medycynę konwencjonalną. Metoda ta polega na wykorzystaniu energii, czyli niewidocznej dla oka siły, poszukującej przyczyn choroby w organizmie. Dla bioenergoterapeuty źródłem każdego schorzenia jest nieprawidłowy przepływ energii.

Medycyna alternatywna Łódź

Chociaż początki bioenergoterapii zaczynają się na Dalekim Wschodzie, nauka ta dotarła do każdego zakątka globu, również do Łodzi. Medycyna niekonwencjonalna oparta jest na wspólnym, wschodnim systemie medycznym. Uznaje on, że każdy człowiek wyposażony jest w indywidualny i skomplikowany układ energetyczny, zbudowany przez meridiany połączone z narządami wewnętrznymi i czakramy – centra energetyczne. Z ogromnej ilości punktów, w bioenergoterapii wyróżnia się siedem, które są umiejscowione wzdłuż kręgosłupa:

  • podstawy,
  • krzyżowe,
  • sploty słoneczne,
  • serca,
  • gardła,
  • trzeciego oka,
  • korony.

Poza tymi, obejmującymi cały organizm, punktami systemu energetycznego, każdy z nas posiada aurę. To właśnie tam zaczynają się wszelkie zaburzenia, które następnie przedostają się do organizmu. Bioenergoterapeuta już na etapie obserwacji aury jest w stanie określić predyspozycje pacjenta do danego schorzenia.

Medycyna naturalna w Łodzi

Mój gabinet medycyny naturalnej znajduje się w Warszawie, jednak Łódź i inne miasta w kraju to lokalizacje, w których także obsługuję moich klientów. Moje metody są zachwalane przez pacjentów, którzy potwierdzają, że są one skuteczne.

Jakie korzyści będą płynąć ze skorzystania z bioenergoterapii? Przede wszystkim pacjent odczuje wzmocnienie całego organizmu i poprawę samopoczucia. Jego umysł dozna wyciszenia, uspokojenia, znikną problemy ze snem. Jednak medycyna alternatywna powinna wpłynąć przede wszystkim na zatrzymanie choroby, która zmobilizowała pacjenta do zgłoszenia się po pomoc. I to jest najważniejszy miernik oceny skuteczności bioenergoterapii.

Umów wizytę!